ICTS

Ať přinese zítřek cokoli,
už dnes jsme připraveni

Posláním ICTS Europe je dělat ze světa bezpečnější místo.

Chráníme a zabezpečujeme letecké společnosti, letiště, banky, námořní infrastruktury, korporátní organizace a dalším bezpečnostně exponované klienty, kteří jsou v denním kontaktu s velkým množstvím zákazníků a lidí.

Jsme hrdí na to, že jsme důvěryhodným partnerem pro řadu nejnáročnějších světových společností. Jinak bychom neměli tu čest chránit je.

Své klienty spolehlivě chráníme díky desítkám let zkušeností i díky využití nejmodernějších technologií. Každý z našich klientů je jiný. Ale každý za všech okolností dostává dokonalý servis.

Naše služby

V bezpečnosti působíme desítky let. Za tu dobu jsme se obeznámili s širokou škálou operačních prostředí i regulačních orgánů. Můžeme tak zaručit, že každé naše řešení je zcela v souladu s příslušnými standardy a normami. A samozřejmě naprosto vyhovuje i specifickým potřebám a požadavkům daného klienta.

ICTS Europe v číslech

300+
klientů
30
let zkušeností
22+
zemí

O nás

Ať přinese zítřek cokoli, už dnes jsme připraveni

číst více

Počátky ICTS (International Consultants on Targeted Security) sahají do raných 80. let. Dnes už působíme na 90 místech ve 22 zemích a sloužíme přes 300 významným klientů po celém světě.

Náš úspěch stojí na čtyřech pilířích: client first, týmový duch, inovativnost a důvěra.

číst více

Security news

Všechny novinky můžete najít na našem hlavním webu