Výcvikové programy

Výcvikové programy

Zaměstnanci ICTS procházejí širokým spektrem výcvikových programů. Tyto programy nabízíme i našim klientům nebo jednotlivcům, kteří chtějí získat bezpečnostní kvalifikaci. Výcvikové programy pokrývají všechny typy bezpečnostních pozic i úrovní odbornosti.

Máme tu čest pořádat výcvikové programy pro klienty z nejrůznějších oblastí, ať je jedná o vládní subjekty, aerolinky či důležitá letiště.

Naše evropské centrum pro kontrolu kvality (Product Quality Control and Training Department – PQCT) posoudí situaci konkrétního klienta a vybere vhodný výcvikový program. Speciálně navržené balíčky na míru v sobě kombinují prvky z existujících programů a představují funkční a praktické řešení pro široké spektrum požadavků nejrůznějších klientů.

Aby byly výcvikové programy ještě dostupnější, naše technologická pobočka přišla s návrhem na sofistikovanou počítačovou tréninkovou platformu „Eagle“. Najdete na ní široký výběr výcvikových programů včetně použití rentgenu při kontrolách nebo program General Security Awareness (GSAT).

Naši certifikovaní instruktoři jsou ve svých oborech plně kompetentní a jejich kvalifikace splňuje všechny požadované standardy. Vybrali jsme je jak pro vynikající schopnost učit, tak i kvůli jejich praktickým zkušenostem v bezpečnostním odvětví.

Výcvikové programy probíhají v tréninkových centrech provozovaných jednotlivými pobočkami ICTS Europe.