Naše historie

Zrození ICTS International

Všechno to začalo v Nizozemsku začátkem osmdesátých let. Právě tam, v tehdy čerstvě založené společnosti ICTS (International Consultants on Targeted Security), byl položen základní kámen moderního konceptu bezpečnosti leteckého provozu. Od těch dob se zkratka ICTS stala synonymem pro špičková bezpečnostní řešení určená vysoce rizikovým prostředím a provozům.

1999: Vznik ICTS Europe

Po téměř 20 letech růstu přišel čas založit ICTS Europe, samostatnou společnost včleněnou do struktury ICTS International.

Nově založená společnost si v oblasti bezpečnosti leteckého provozu rychle získala pozornost. Naše inovativní koncepce a řešení se o něco později staly v této oblasti standardem.

2002: Expandujeme. V podnikání i na mapě.

S více než 250 mezinárodními klienty v Evropě, Africe i Asii jsme se stali doslova světovou firmou. Společnost také rozšířila nabídku služeb. Od roku 2002 pokrýváme i oblasti General Security, Námořní bezpečnost, Kritickú infrastrukturu a Korporátní sektory.

2008: Přípravy na skvělou budoucnost

Tento rok došlo k jedné z nejvýznamnějších událostí v historii firmy: ICTS Europe byla zakoupena společností Management and Deutsche Beteiligungs AG se sídlem v Německu a zapsaná německé na burze. Doménou Management and Deutsche Beteiligungs AG jsou středně a dlouhodobé investice.

ICTS Europe tak získala nejen solidní zázemí, ale i velké vyhlídky do budoucna. Ty nakonec dopadly ještě lépe, než tehdy kdokoli z nás očekával.

2013: Vstup do Groupe Sofinord

Groupe Sofinord je rodinná obchodní skupina působící v oblasti zákaznického servisu a logistiky. Začleněním ICTS Europe do korporátní struktury rozšířila své portfolio o bezpečnostní služby.

ICTS Europe na oplátku získala pevnou a stabilní finanční strukturu, a dlouhodobou strategii obchodního rozvoje. Obě strany vyšly z této transakce silnější.